Targi MSPO 2010 w Kielcach Drukuj
wtorek, 14 września 2010 00:00

Stocznia Marynarki Wojennej S.A. uczestniczyła w kolejnej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO-2010, która odbyła się w Kielcach w dniach 6 - 9 września 2010r.MSPO to forum łączące potencjalnych klientów i dostawców, dlatego też nie mogło zabraknąć Stoczni Marynarki Wojennej S.A. tym bardziej, że są to najważniejsze targi przemysłu obronnego w Europie Centralnej.

alt  

 alt

Stocznia na samodzielnym stoisku wystawienniczym zaprezentowała trzy modele jednostek pływających: okręt patrolowy NS-935,  okręt ORP ORKAN, model Korwety wielozadaniowej Projektu 621/1 oraz Konsole Zintegrowanego Systemu Łączności.

alt 

 alt

Tak więc Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego był doskonałym miejscem prezentacji stoczniowej oferty dla wojska oraz służb specjalnych, miejscem poznania potrzeb i oczekiwań odbiorców, spotkań i rozmów z przedstawicielami krajowymi i zagranicznymi, a wciąż rosnąca liczba wystawców i zwiedzających, potwierdza jego prestiż i międzynarodowy charakter.